Modelja serbe që po i çmend të gjithë, veç shikojani të pasmet (FOTO+16)

Views: 460
donita

Una është një modele nga Serbia

Ajo aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përveç modelimit Una, njihet edhe aktore, prezantuese televizive dhe biznismene.

Ajo në Instagram ka afërisht 1 milion ndjekës dhe me fotot e saj mjaft të nxehta ky numër veq do të rritet edhe më shumë.

Për më shumë shikoni këto foto të kësaj bukuroshe.