Republika e “Çka ka shpija” aktive edhe jashtë serialit (Foto)

Views: 645
Avantgardia


E njohur për personazhin e Republikës në serialin vendor “Çka ka shpija”, Teuta Krasniqi është shumë aktive në botën e artit.

Ajo është shumë aktive edhe si aktore e filmave dhe po ashtu edhe realizon fotosesione të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Teuta këto imazhe i publikon vazhdimisht në rrjetet sociale ku qëndron në kontakt me adhuruesit e saj, të cilët nuk janë të pakt në numër. Vetëm në rrjetin social “Instagram” ajo ka më tepër se 10 mijë ndjekës.

Ndryshe, shquhet për pamjen e saj shumë tërheqëse dhe provokuese.

IndeksKosova