Me këtë poza nga pishina, ju lë pa mend aktorja e ‘O sa mirë’

Views: 299
donita

Arta Elezaj është aktorja e re e cila kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e shtypit rozë.

Ajo është pjesë e serialit ‘O sa mirë’, që nga edicioni i fundit i këtij seriali mjaft të pëlqyer, ku padyshim që shkëlqen në çdo paraqitje të saj. Modelja Elezaj, është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, por në këtë të fundit duket tmerrësisht joshëse me bikini.

Lirisht, mund të themi që nuk lë vend as për imagjinatë me këto forma trupore bombastike.

Bukuroshja nga Klina, përveç se është aktore, njihet edhe si modele dhe së fundmi edhe si juriste.

IndeksKosova