Samanta Karavella duket kaq e bukur në këto imazhe

Samanta Karavella është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila shquhet për pamjen e saj shumë në formë dhe të bukur.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh ku duket po aq bukur, teksa pozon para aparatit fotografik.
Ajo shihej me flokët kaçurrele dhe me grimin e thjeshtë, kurse buzëqeshte ëmbël para kamerës.

Ndryshe, ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri që nga “Kënga Magjike”, ku u prezantua me këngën “Humbur”.