Modelja argjentinase ngrohë edhe më shumë situatën me këtë fotografi (Foto)

Views: 275
Avantgardia

Ajo është gjithmonë përvëluese!

Flasim për modelen nga Argjentina, Belen Rodriguez e cila njihet di si të rritë temperaturat me paraqitjet që bën në rrjete sociale.

E tillë është dhe paraqitja e radhës e saj, e cila vjen mjaft e nxehtë kësaj radhe, ku ka pozuar para pasqyrës, e zhveshur, duke mbuluar vetëm pjesën para me peshqir.

Kujtojmë që Belen ka pak kohë që është ndarë tashmë nga ish burri i saj Stefano De Martino, me të cilin kanë dhe një djalë të quajtur Santiago, duke krijuar menjëherë një lidhje të re me Andrea Iannonen.