Mbahuni djema! Kjo parqitje e Oriola Marashit mund t’ju lërë pa gjumë me javë të tëra (Foto)

Views: 75
donita

Javët e fundit emri i saj ka qenë kyç në shtypin rozë.

Flasim për bukuroshen nga Tirana Oriola Marashi e cila di si të tërheq vëmendjen e mediave.

Në çdo paraqitje të saj nuk mungon ekspozimi i tepërt i aseteve bombastike që ajo posedon, duke bërë që dhe komentet të jenë të shumta në adresë të saj.

Pak minuta më parë ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory e që si duket ka vendosur ti lërë pa gjumë meshkujt.

E veshur me një bluzë transparente e cila po i tregon gjoksin gjigant, ku sipër ka hedhur një peliçe ngjyrë kafe, kombinuar me një palë tuta ngjyrë blu të hapur, Oriola ka vendosur t’i çmend të gjithë.

Ndryshe, ajo shumë shpejt do të lansojë projektetet muzikore në të cilat ka kohë që është duke punuar.