Fati nuk ishte në anën e saj! Diçka e keqe i ndodhi Angela Martinit

Views: 131
Avantgardia

Bukuroshja seksi Angela Martini ka pësuar një aksident.

Ajo, nëpërmjet postimit të disa imazheve në rrjete sociale ka treguar se e ka lënduar këmbën dhe po qëndron e shtrirë.

Zogu i këmbës së saj shihet i enjtur dhe Angela pasditën e sotme po e kalon e shtrirë, pa grim dhe duke shikuar tv.

Ajo është njëra ndër femrat më me fat pasi ka pranë vetes një mashkull që ia di shumë mirë vlerën dhe gjithashtu bashkë kanë një jetë super luksoze ku nuk mungon as dashuria.

E këtë herë fati nuk ishte në anën e saj.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *