Nuk ka sutjena dhe mbathje që ia mbajnë brenda asetet kësaj super-femre

Views: 664

Modelja seksi, Anastasia Kvitko, bukuroshja ruse e krahasuar me edhe me Kim Kardashian për sa i përket formave bombastike trupore, vazhdon të provokojë me poza të ‘nxehta’.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin personal në rrjetet sociale një fotografi, nëpërmjet të cilës ka treguar se linjat e saj janë perfekte.

Por sigurisht, ai që jua përthith sytë si magnet, është ekspozimi i gjoksit gjigant të saj.

Anastasia duket se ka qëlluar në shenjë me këtë fotografi.

Ajo ka demonstruar edhe një herë se mund të shquhet si një nga femrat me trupin më perfekt, madje edhe duke lënë pas edhe yllin Kim Kardashian, me të cilën shumë e krahasojnë.

Comments: 0