Iskra tregon të pasmet bombastike me bikini të zi

Views: 245
donita

Ka treguar se vite më parë e urrente trupin e saj, por tani duket se Iskra Lawrence mburret me të dhe këtë gjë e tregon shpesh në Instagram.

27-vjeçarja postoi të mërkurën një foto me bikini të zi, duke nxjerrë në pah të pasmet.

“Zakonisht nuk do e postoja këtë foto, por dua të jap një mesazh: nëse ndihesh mirë me trupin tënd, mund të postosh çfarë të duash”, shkruan Iskra në rrjetin social, ku numëron 4 milionë ndjekës. /