‘Bomba ruse’ ua ndreq mëngjesin me këto poza të zjarrta nga shtrati

Views: 622
Avantgardia

E konsiderojnë si Kim Kardashianen ruse

Dhe tani, Anastasiya Kvitko e njohur i ‘bomba ruse’ ka publikuar dy imazhe të njëpasnjëshme në llogarinë e saj, ku është fotografuar vetëm në të brendshme.

Bukuroshja në fakt ka pozuar për “agentprovocateur” markë e njohur botërore për të brendshme.

Kvitko falë aseteve me bollëk është paraqitur ‘shpërthyese’ përballë syrit të aparatit fotografik përderisa me të brendshme të zeza ka rrëshqitur mbi divanin me mbulesa të bardha.

Kvitko në rrjetin social “Instagram” ndiqet nga më shumë se 8 milionë ndjekës.