I jep makinës me gjoksin jashtë, ‘kengetarja’ Kallashi tallet keq me policët (Foto)

Views: 370
Avantgardia

Herë pas here valltarja Donjeta Kosumi, të cilën e njohim gjerësisht me e rin e artit si Kallashi, vendos të zhduket nga jeta publike, por kur kthehet, përherë bën bujë.

Këtë herë Kallashi, ka vendosur të vejë në lojë policinë e të provokojë forcat e rendit.

Ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku ka liruar gjoksin nga reçipetat dhe ka mbuluar pjesët më pikante me rripin e sigurimit.

Madje, në një foto tjetër Kallashi ka vendosur gishtin e mesit mbi gjoksin e vet, teksa me ironi shkruan se meriton 500 euro gjobë pasi vozit pa sutjena.