Gloria ringre Bolonjën (FOTO)

Views: 11
Avantgardia

Katër ndeshje dhe vetëm një pikë. Bolonja nuk po kalon një moment të mirë në Serinë A, por Gloria Taglioli i qëndron gjithmonë pranë skuadrës së zemrës.

Tifozja seksi ka pozuar me fanelën kuqeblu, por a do të mjaftojë ky set fotografik për të nxjerrë nga kriza skuadrën e Inzaghit.

 

 

 

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *