Pasi i quajti femrat me te meta mendore, shokon serish hoxha shqiptar: Gruaja është si kali (Video)

Views: 1531
donita

http://benedumcentertickets.org/79320-revatio-price.html Bëri xhiron e rrjetit dje deklarata e hoxhës shqiptar, Bedri Lika i cili shprehej se gratë janë me të meta mendore. Hoxha i njohur në Shkup shprehet fjalë për fjalë kështu: “Gruaja është e dobët. Gruaja është e dobët në krye. Kështu ka thënë pejgamberi. Janë me të meta në të menduar”.

http://fantabulessfoodsandtravels.com/47933-lisinopril-prescription.html

https://noboundaryfight.com/80326-forxiga-price.html Por nuk hoxha nuk është ndalur me kaq pasi në një video tjetër të publikuar në rrjete sociale, ai dëgjohet duke e krahasuar gruan me kalin.

http://merkerlawfirm.com/80921-voveran-gel-price.html “Gruaja është si kali. Nëse ka një burrë që di ta frenojë, gruaja e respekton. Nëse ka një burrë që nuk di ta frenojë, kali çoroditet dhe e rrëzon”, shprehet hoxha.

recall zyban canada