E la për pak çaste politikën, ua tregon linjat përfekte këshilltarja e Kryeministrit Haradinaj

Views: 760
Avantgardia

 

Diellza Hoti, këshilltarja e Kryeministri të Kosovës, Ramush Haradinaj është shfaqur shumë joshese në imazhet e fundit.

Aty e shohim të përgatitur për ndonjë ndej dhe me pamjen e saj duket “përvëluese”, transmeton Indeksonline.

Diellza mbante veshur një palë pantallona, të cilët kishin një dekolte të hapur që ia shtonte edhe më shumë pamjen joshese.

 

“E premte, natë jashtë” ka shkruar Diellza.