Arta Elezaj thotë se kurrë nuk tradhtoi

Aktorja e njohur, Arta Elezaj, është një prej emrave më në formë të momentit.

Bukuroshja shqiptare që është pjesë e dy serialeve të njohura, “O Sa Mirë” dhe “Duplex”, ka një famë dhe pëlqyeshmëri të konsiderueshme.

Stili i saj i jetës dhe linjat trupore kanë qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave.

Ajo në intervistën 60 sekondëse të Prive foli për cilësitë e personalitetit të saj, duke thënë se urren “gënjeshtrën”.

Bukuroshja shtoi se kurrë nuk ka tradhtuar më parë në jetën e saj, ndërkaq refuzoi të pranonte se ka pasur marrëdhënie me të njëjtën gjini.

Aktorja refuzoi të tregonte se kur e humbi virgjërinë në fund të intervistës.