“Nuk e kemi votuar ‘grupin e unitetit’ për dialog me Serbinë” LDK dhe VV i dërgojnë letër BE-së

Views: 1229
donita

http://truckeemeadowscommunitycollege.net/54007-pred-forte-eye-drops-buy-online.html represent Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, dhe ai i VV-së, Glauk Konjufca, i kanë dërguar një letër Përfaqësueses së BE-së, Federica Mogherinit dhe Komisionarit Johannes Hahn, ku i kanë shprehur shqetësimet e tyre lidhur me dialogun midis Kosovës dhe Serbisë.

betnovate lotion price Në letrën e dërguar thuhet se dy partitë e mëdha opozitare nuk e kanë votuar ekipin negociator për të dialoguar me Serbinë, duke shtuar se ky ekip nuk e gëzon mbështetjen e gjerë të elektoratit, përcjell lajmi.net.

govern http://getbettercompliance.com/90196-maxalt-cost.html  

antabuse cost “Lidhur me letrën tuaj të datës 17 dhjetor 2018, dërguar Kryeministrit të Republikës së Kosovës, jemi befasuar shumë kur lexuam fjalinë në vijim: Me vendosjen e ekipit të unitetit me një mbështetje të gjerë nga partitë në qeveri dhe në opozitë…”, shkruan në faqen zyrtare të VV-së në Facebook.

fabricate http://judytoma.net/92344-nizoral-cream-uk.html Postimi i plotë: