Pritje madhështore për Mozzikun në Ferizaj: Mbrëmë thyem rekorde

Views: 594
Avantgardia

Hip hop ylli Mozzik, bashkë me Loredanën dhe Getinjon, performuan për herë të parë pas shumë kohësh në Kosovë.

Ishte Diamonds Club në Ferizaj që ka marrë përgjegjësinë e organizimit të një prej koncerteve që u prit më së shumti në Ferizaj.

“Ferizaj na keni bo me flatra. Iu jemi falënderues gjithë jetën. Kërkojmë falje atyre që kanë mbetur jashtë. Mbrëmë thyem rekorde në Ferizaj”, u shpreh reperi.

Mozziku dhe Loredana pritet të nisin një turne të madh të përbashkët gjatë verës.