Deshi të bënte video duke bërë dush në bikini, por e pëson keq

Views: 441

Ylli i Instagramit ka gjetur veten në një situatë të palakueshme kur tentoi të realizojë një video provokuese nga tualeti, ku po pastrohej e veshur me bikini me ngjyrë të kuqe.

Derisa po merrte poza në një moment dushi u shkëput nga mbajtësja në mur dhe përfundoi në kokën e saj, duke i dhënë një goditje të lehtë bukuroshes.

shpërndaje