Djalin nga Ferizaj e rrahin vëllai dhe babai

Views: 2066
donita

tour http://tebenev.com/39142-ashwagandha-q-price.html Një burrë nga Ferizaj ka pësuar lëndime trupore në këmbë, pasi është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij.

impart http://thecultureproof.com/27861-clindamycin-phosphate-gel-usp-price.html

actonel price Policia njofton se dy të dyshuarit janë arrestuar, ndërsa viktima është dërguar për tretman mjekësor.

isotretinoin uk operate

ashwagandha price Ndërkaq në konsultim me prokurorin, njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje, ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt.