Tayna si kameleon – ndryshon përsëri tërë pamjen, nuk do ta njihni

Tayna vjen totalisht e shndërruar në bionde.

Këngëtarja tani më me bujë të madhe në skenë ka publikuar disa fotografi provokuese në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram” 

Tayna shfaqet me një kostum të kuq gjë që kombinohet me buzët e saj të kuqe. 

“Kush është kjo dhe çfarë i ka bëre Taynës” ka shkruar Tayna në këtë postim.

Ajo duket në formë dhe ndryshimi i saj prej një zeshkaneje në një bjondinë ka bërë qe Tayna të duket më seksi.