Enca provokon fansat, u tregon të pasmet dhe poston foto me të brendshme transparente (Foto)

Views: 676
donita

Këngëtarja Enca Haxhia komentohet gjithnjë për paraqitjet e zjarrta që bën në rrjetet sociale.

E tillë shfaqet edhe në postimet e saj të fundit, teksa ka filmuar veten nga mbrapa dhe shkruan: “Perspektiva e atyre që të urrejnë. Gjithmonë prapa meje gjithmonë”.