Ferizaj i kthehet punës, trajneri i njohur pritet ta marr drejtimin

Views: 1120
donita

Në stërvitje, priten të jenë futbollistët që kanë qenë pjesë e skuadrës në stinorin vjeshtor, raporton Zëri.

Image may contain: one or more people, text and closeup

Stërvitjet do t’i udhëheqin Burim Qerkini dhe Jeton Bislimi.

Kurse, trajneri i ri i Ferizajt do të zgjedhet së shpejti, dhe klubi ka bërë të ditur se është mjaft i njohur.

Stërvitjet do të fillojnë në ora, 13:00 te stadiumi me bari sintetik.

Gjithashtu, prej të hënës, priten përforcime mjaft të forta, gjithnjë sipas njoftimit të klubit ferizajas në Facebook.