Georgina shfaq trupin e bukur – foto

Views: 485
donita
Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos, përsëri tregoi trupin e saj magjepsës.

Ajo shpërndau foton e saj joshëse në Instagram dhe shpejt mori shumë pëlqime.

Georgina e bukur u fotografua në reflektimin e saj në xham, veshur në kostum për rrezitj