Emily Ratajkowski mëson shokun se si të bëjë foto me bikini (Foto)

Ka vite që është në elitën e modelingut dhe Emily Ratajkowski ka treguar se si bëhet një pozë me bikini për Instagram.

Leksionet ajo ia ka dhënë yllit të Instagramit The Fat Jew dhe rezultatet janë epike.

Modelja 27-vjeçare ka shpërndarë fotot e saj me The Fat Jew që janë bërë në Karaibe.