Mot me shi? Jo për modelen Rocky Barnes që po shijon plazhet e Meksikës

Views: 418
Avantgardia

Modelja Rocky Barnes ka shkelur në parajsat më të bukura tropikale në mbarë botën, duke pozuar përpara aparatit fotografik.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur një tjetër destinacion ekzotik.

Modelja 33 vjeçare nga Los Anxhelesi ka ekspozuar format e saja perfekte në Tulum të Meksikë, që gjendet në bregdetin e Karaibeve dhe i përket provincës Jukatan.