Ekskluzive: Zeneli arrin marrëveshje me skuadrën franceze Reims

Views: 1005
donita

Arbër Zeneli është bërë njëri nga lojtarët më të kërkuar në Evropë.

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës ka pasur një stinor të mrekullueshëm me ekipin holandez Heerenveen.

23-vjeçari ka shënuar katër gola dhe ka dhuruar 11 asistime këtë edicion me fanellën bardh e kaltër.

Por ai po i numëron ditët e tij të fundit në ekipin holandez.

E ardhmja e tij pritet të jetë në kampionatin francez Ligue 1.