Sot me forma perfekte, publikohet fotoja si dukej “Gangsterja shqiptare” para se t’i çmendte të gjithë

Trejsi Sejdini është padyshim një prej femrave të komentuara në shtypin rozë në Shqipëri. Ajo mori famë e bëri shumë fansa edhe kur përfaqësoi Shqipërinë në kompeticionin e bukurisë Miss Universe në Tajlandë.

Fillimisht modelja u bë e famshme pas një videoje që qarkulloi bujshëm në rrjet, ku dukej duke rrahur me një tjetër shoqe, një vajze shkolle ku mori edhe nofkën “Gangsterja e Elbasanit”.

Ajo është një prej femrave më joshëse të estradës shqiptare, por me siguri që të gjithë jemi kuriozë të shohim se si dukej disa vite më parë.

Trejsi është bërë pjesë e sfidës 10 year challenge dhe ka postuar një foto të vetën.