Enca transformohet dhe ka ‘të reja’ për fansat e saj

Këngëtaraja Enca Haxhia ka eksperimentuar sërish me pamjen e saj. 

Ky ndryshim vjen për shkak të projektit të më të ri. Enca ka njohtuar se kënga e saj më e re do të jetë baladë.

Me anë të një fotoje të postuar në instagramin e saj, këngëtarja ka treguar për fansat pamjen e  tërheqëse.

Enca transformohet dhe ka 'të reja' për fansat e saj