Pamela Anderson nxjerr në pah dekoltenë, më pas zhvishet dhe “tërbon” skenë

Views: 188
Avantgardia
Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi në një version seksi.

Kështu gjatë spektaklit gjerman “Dancing with the stars”, Pamela Anderson “tërboi” më tej kur u zhvesh dhe u shfaq me një trupore kërcimi, bashkë me partnerin e saj, balerinin Maxime Dereymez.

51-vjeçaerja u shfaq mjaft sensuale, në spektaklin e së martës, duke rrëmbyer gjithë vëmendjen mbi vete.
E trukuar në detaje dhe me një trup për tu pasur zili, Anderson arriti sërish që të jetë qendra e vëmendjes.Në fotogaleri, mund të shihni momente nga performanca e saj.