Dafina Zeqiri mbeti duke postuar fotografi nga pushimet në Ishujt Maldive

Views: 221
donita

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të talentuara kosovare.

Jo vetëm që i dhuroi publikut dhjetëra hite, por ajo nuk kursen adhuruesit e saj as me imazhe provokative, e këtë e bën përmes imazheve në llogarinë e saj social Instagram.

Muaj më parë ajo kaloi pushimet me familjen në Ishujt Maldive, ndërsa herë pas here hap këtë album, duke postuar fotografi të ndryshme.