Vetaksident tre të lënduar

Views: 980
donita
Një vetaksident ka ndodhur në Podujevë, me ç’rast kanë mbetur tre persona të lënduar.

Në fotografitë e postuara në rrjetet sociale, shihet se vetura ka përfunduar e rrokullisur, pas humbjes së kontrollit si dhe është përplasur në rrethojat e një shtëpie!