“I ka vënë flakën” Instagramit, kjo është shqiptarja që po habit Italinë

Views: 286
donita
Jori Delli është emri i shqiptares, e cila ka “çmendur” të gjithë Italinë me format e saj bombastike.

elocon lotion price Ajo u bë e njohur verën e vitit të kaluar, kur u shfaq në “Sportitalia”.  Jori është rritur në Torino dhe ka punuar në këtë vend si modele që e vogël.

target http://thejoshridley.com/98302-tylenol-in-germany.html

http://rivainvestimentos.com.br/55615-candid-v-gel-price.html filter Në profilin e saj në Instagram ajo poston foto të cilat nuk lënë vend për imagjinatë. 23-vjeçarja është cilësuar si një yll në ngjitje në Itali.

consider http://ifvideos.com/25592-lobate-gm-cream-price.html

systematize http://philachurch.org/20398-olanzapine-price.html Gjithashtu ajo është një tifoze e zjarrtë e Milanit. Më poshtë po ju sjellim fotot e 23-vjeçares dhe mund të themi vetëm se ajo është një yll i vërtetë.