Shfaqet bukuroshja e kolme, tregon gjoksin gjigant

Views: 248
donita
Chloe Goodman është dukur tepër e nxehtë në bikine rosë derisa po pushon bashkë me motrat e sak Amelia dhe Lauryn në Dubai

Ajo ka treguar asetet e saj të kolme në bikine, kurse është në pushime bashkë me motrat e saj që me vete kanë marrë edhe të dashurit.

Por, ajo që nuk ka zhgënjyer është Chloe Goodman e cila ka bërë foto para hotelit “FIVE Palm Jumeirah Hotel”.