Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër

Views: 851
Avantgardia
Është njëra prej velinave të emisionit më të ndjekur në Shqipëri, “Xing me Ermalin”

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me probleme në zemër, transmeton GazetaExpress.

Fotot e postuara janë në të brendshme dhe biondina bukur sigurisht me këto foto do ta lërë Ermalin në hije me hiret e saj.