E dashura e stilistit të famshëm “çmend” Instagram-in (FOTO)

Views: 454

doshta nuk e njihnit më parë, por pas lidhjes me stilistin e famshëm gjerman Philipp Plein, Justyna Gradek, është kthyer në një nga modelet më të përfolura të momentit.

Me fotot e saj seksi dhe provokuese, bukuroshja polake ka arritur të sigurojë rreth 600 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Romanca e yllit 26 vjeçar me Philipp, 40 vjeç, mendohet të ketë nisur në shtator të vitit të kaluar.