Ferizaj, hajnat i hynë në shtëpi – i vjedhin ari, stoli dhe një pushkë gjuetie

Views: 1227
Avantgardia

Një person ka raportuar se hajnat i kanë hyrë me forcë në shtëpi dhe i kanë vjedhur ari, para një dhe pushkë gjuetie që e kishte me leje.

Rasti ka ndodh gjatë ditës së djeshme, ndërsa njësitet policore janë duke kryer hetimet lidhur me rastin, thuhet në raportin e Policisë.