13 vjeçarja bie nga kati i pestë në Lipjan dhe shpëton

Views: 1424
donita

clomid price Një 13 vjeçare dyshohet se ka rënë nga kati i pestë i banimit në rrugën “Isa Olluri” në qendër të qytetit të Lipjanit rreth gjysmë ore më parë, mirëpo fatmirësisht vajza ka shpëtuar me disa lëndime trupore, por është jashtë rrezikut për jetë, raporton “Koha Ditore”.

bayer aspirin uk аppoint

program seroquel price Policia e Kosovës aktualisht është në vendin e ngjarjes.

shatavari churna patanjali price Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë banorët e lagjes.

singulair price reserve Sipas mjekëve në emergjencën e Lipjanit, 13 vjeçarja ishte në gjendje edhe të fliste pas incidentit. E lënduara është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm në QKUK.