Shtime, gjendet një trup pa shenja jete

Views: 2433
Avantgardia

Policia raporton se dje në Shtime është gjetur një trup pa shenja jete.

Është raportuar se në lokacionin në fjalë nga një kalimtar i rastit është gjetur një trup i pa jetë”.

“Në vendin  e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi mjekësor  të cilët kishin konstatuar vdekjen e viktimës mashkull K/Shqiptar”.

“Me urdhër të prokurorit të shtetit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin e Policisë