Kjo është maturantja nga Shtimja që e tërheqi vëmendjen e të gjitha mediave rozë

Views: 1009

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës. Ajo që bie më së shumti në sy nuk është fustani, por bukuria e saj, e që shumë ndjekës të rrjeteve sociale e kanë krahasuar me Kim Kardashian dhe Nicki Minaj.