Një person i lënduar nga përleshja e LDK-së në Ferizaj

Views: 392
donita

antabuse canada attain http://silverstoneindustrial.com/24900-exforge-price.html Një person është lënduar gjatë përleshjes që ka ndodhur gjatë procesit zgjedhor në nëndegën e Lidhjes Demokratike të Kosovës, në fshatin Koshare të Ferizajt.

http://caphillseries.com/75188-fucidin-price.html segment

http://www.rickyrocks.com/64855-dapoxetine-uk.html solicit Rastin e ka konfirmuar , Major Mehmetali Hajdini i cili tha se një person ka lënduar syrin dhe ka shkuar për tretman në Prishtinë.

https://futurelinedomains.com/11719-glucovance-price.html “Në fshatin Koshare të Ferizajit, në tubimin zgjedhor të LDK-së ka pasur një përleshje fizike ku janë të përfshirë disa persona. Për momentin janë arrestuar vetëm 4, dhe një person tjetër ka shkuar për tretman të mëtutjeshëm në Prishtinë. Si duket e ka të lënduar syrin.Dyshohet se ka të përfshirë edhe persona të tjerë, por jemi në fazën e hetimeve”, njofton policia.