FITORE E MADHE SA MALET E BULLGARISË

Views: 115
Avantgardia

Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Kosovës dhe asaj të Bullgarisë.

Kombëtarja e shtetit tonë fitoi me rezultat 3-2.

Ndeshja e kualifikimeve për Kampionatin Europian u zhvillua në stadiumin “Vasil Levski” në Sofje