E rëndë, vret veten 60-vjeçari nga Vitia

Views: 215
donita

Sot rreth orës 04:00 të mëngjesit, në komunën e Vitisë, një person i moshës 60 vjeçare, nga fshati Tërpezë, për shkak të probl emeve familjare ka kryer vetëv rasje, duke e godi tur veten me ar më zjar ri,në pjesën e kokës.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Prokuroria Themelore në Gjilan.

I ndjeri është gjetur nga një dëshmitar në skaj të rrugës, pa shenja jete, me ç’rast menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, prokurori dhe mjeku kujdestar, ku me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i vikt imës është dërguar për obduksion, në Institutin e Mjekësisë Ligjore, në Prishtinë.