Rrokulliset kamioni në Bibaj të Ferizajt, lëndohet shoferi

Views: 346
donita

permethrin cream uk perceive buy amoxil Një kamion është rrokullisur në dalje të autostradës “Arbën Xhaferi”. Nga ky aksident ka mbetur i lënduar shoferi i kamionit.

viagra gold usa

https://worldartfoto.com/84794-plavix-generic-cost.html respond Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Express edhe zëdhënësi për media në Policinë e Kosovës, Bajram Krasniqi.

lady era uk for sale publish “Ju njoftojë se sot me dt.10.08.2019 rreth orës 13:20,ne autostradën “Arbën Xhaferi” në dalje te autostradës për në fsh.Bibaj ,Ferizaj, ka ndodh një aksident trafiku ku një kamioni është rrokullisur dhe është përplasur ne rrethojat e rrugës. Si pasojë e kësaj rrethojat metalike kanë goditur një veturë e cila është dëmtuar. Shoferi i kamionit është i lënduar dhe është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Krasniqi.