Muriqi “shkyen” portën e Çekisë

Vedat Muriqi ka realizuar golin e barazimit dhe ka ngjallur shpresat për fitore të “Dardanëve që para 5 minutave ishin pothuajse të shuara.

Asiston Hadërgjonaj për mrekulli dhe Muriqi nuk gabon.