Naim Ismajli përkujton shokët e luftës të rënë për lirinë e Kosovës

Views: 114
donita

http://www.drakeexteriors.net/96445-keto-cream-price.html present Me rastin e 21-vjetorit të rënies së dëshmorit të lirisë, Skënder Salihaj, kryetari i Komunës, Naim Ismajli, nënkryetari Rrahman Jakupi, bashkë me organizatat e dala nga lufta e UÇK-së dhe anëtarë të familjes Salihaj, kanë përkujtuar dhe vendosur kurora me lule. Me këtë rast, janë bërë edhe homazhe pranë varrit të dëshomorit të UÇK-së, Skënder Salihaj në fshatin Mollopolc, të rënë më 13 shtator të vitit 1998 në Shtime. reinforce buy modalert Gjithashtu, sot ka nisur “Java e Rinisë” e organizuar nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport dhe me këtë rast, kryetari Ismajli së bashku me zyrtarë komunalë dhe përfaqësues të organizatave të dala nga lufta e UÇK-së kanë bërë homazhe dhe vendosur buqeta me lule në Varrezat e Dëshmorëve në Shtime, në Memorialin Përkujtimor në Reçak si dhe në Varrezat e Dëshmorëve në Mollopolc.

https://rogersmusicpromotions.com/59687-valtrex-generic-cost.html assess