Ferizaj: Policia bas tis një lokal, arre ston pesë persona

Views: 167
donita

buy prednisone Policia në Ferizaj ka arre stuar pesë persona të dyshuar për organizim të jashtëligjshëm të skemave piramidale

serve http://yaakunconsulting.com/49570-ranitidine-uk.html

calcium carbonate price “Me datën 18.09.1019, rreth orës 23:30, Njësiti i Hetimeve të Stacionit Policor në Ferizaj, pas pranimit të informacioneve relevante, me leje të prokurorit kompetent, kanë realizuar një kontroll në një lokal në rrugën “Agim Matoshi” në Ferizaj, ku kanë hasur disa persona të dyshuar duke zhvilluar lojëra të bixhozit të paligjshëm”, bën të ditur policia në një komunikatë.

fashion http://watarusakuma.com/61154-cytoxan-cost.html Policia thekson se të dyshuarit janë arr estuar dhe është iniciuar rasti për vepër penale “organizimi i skemave piramidale dhe bixhoz të paligjshëm.

buy clenbuterol uk defer “Pesë (5) persona të dyshuar meshkuj shqiptarë kosovarë janë arre stuar, përfshirë edhe pronari i lokalit me ç’rast është iniciuar rasti për vepër penale ‘organizim i skemave piramidale dhe bixhoz të paligjshëm’. Të arre stuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë, për procedura të mëtejme”, theksohet në komunikatë