Djali i Fatmir Limajt dhe ish-ministri po shijojnë jetën luksoze

Ministri në largim i Tregtisë, Endrit Shala duket se po kalon një periudhë të bukur pushimi krahas djalit të Fatmir Limajt.

Sipas disa burimeve “dyshja e rrezikshme” duken të jenë në një diskotekë në Gjermani, teksa vlera e pijeve që janë shtruar para tyre kap vlerën e rreth 5000 eurove.