Ferizaj: Lëndohet gjatë orarit të punës, bie në shufra metalike

Policia e rajonit të Ferizajt raporton se një person përderisa ishte duke punuar ka rrëshqitur dhe ka rënë në shufra metalike.

I njëjti si pasojë ka pësuar lëndime trupore, njofton Indeks Kosova.

Ai është dërguar për trajtim mjekësor.