Lajme

Albin Kurti nesër viziton Ferizajn

Nesër është paralajmëruar se Kryeministri në detyrë Albin Kurti do të vizitoj Ferizaj.

Kurti gjatë kësaj vizite do të jetë I shoqëruar edhe nga Ministri në detyrë i  Shëndetësisë, Arben Vitia, Ministri në detyrë i Bujqësisë, Besian Mustafa dhe Emilija Redžepi Ministre në detyrë e MAPL-së 

Bëhet e ditur se vizita e nesërme  bëhet për t’u njohur me veprimet e ndërmarra si dhe nevojat e Komunës për menaxhimin e situatës me virusin COVID-19.

Këtë e ka konfirmuar zyra për informim e kryetarit të Ferizajt

Related Articles

Back to top button