Archive

Category: Fun

Emrat e gjithë personave të arre stuar në aksionin e policisë për dallavere me patentë shoferë

Të arre stuarit janë zyrtarë të Ministrisë së Infrastrukturës, kandidatë për patentë-shoferë … Zyrtarja më e lartë e arre stuar në këtë rast është drejtoresha e departamentit për patentë shofer, Filiz Krasniqi Më poshtë, emrat e plotë: Agim Restelica AvaLexo më shumë

Kosnett: Është koha për të zhvendosur vëmendjen nga e kaluara

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ka thënë se është koha për të zhvendosur vëmendjen nga e kaluara dhe për t’u fokusuar nga e ardhmja. Kosnett ka shkruarLexo më shumë

Lajmi i fundit: Një burrë në Dardani vret nusen e djalit e më pas edhe veten

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në lagjen “Dardania” në Prishtinë nga ku një person dyshohet se ka vrarë gruan e djalit të tij dhe më pas ka vrarë edhe veten. Rasti është konfirmuar nga kryeprokurori i Prokurorisë ThemeloreLexo më shumë

A ban me foool ? Stupcat pas ndeshjes Kosov (Video)

Pas lojes japi nje intervist qe te shkrin se qeshuri, Osman Azemi thotë e kishin pas ni portjer t`fort be bugart.. Per me shum ndiqeni videon:

Një mrekulli e natyrës… ky është “Syri i Bjeshkës”

Një bukuri e rrallë natyrore, e kapur në aparatin fotografik këto ditë të ftohta të fund janarit.Pamja e mrekullueshme e shkrepur nga biologu Arben Palushi është kapur në kanionin e Shejës në Bicaj të Kukësit. Natyra duket sikur ka krijuarLexo më shumë

Modeles ruse iu zhdukën këmbët në ‘selfien’ para pasqyrës (Foto)

Natalia Vadianova nga Rusia, i ka befasuar dy milionë ndjekësit e saj në Instagram, me një fotografi ku nuk i shihen aspak këmbët. Derisa po bënte ‘selfie’ para pasqyrës, modeles dhe filantropistes ruse që kishte të veshur një fund tëLexo më shumë